Kup sterydowy proszek SARM od sarmsteroidpowder.com , proszek sterydowy, dostawca peptydów, producent proszku SARMs

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowy proszek SARM

GW-501516 SARMs Proszek Cardarine Tablet Składnik Pharmaceutical GW1516 Związek

Orzecznictwo
dobra jakość Hormon wzrostu peptydu na sprzedaż
Opinie klientów
Wierzę w ciebie i doceniam ofertę prezentu. Jesteś moim przyjacielem i zaufanym dostawcą, więc oto moje następne zamówienie.

—— Sammy z USA

Chciałbym Cię odwiedzić i zobaczyć Twoją ojczyznę, a także to, w jaki sposób prowadzisz rzeczy tak dobrze i dostarczasz tak niesamowity produkt.

—— Rabey z Wielkiej Brytanii

Po nawiązaniu kontaktu z facetem przez kilka miesięcy czuję, że jest równie uczciwy jak ja. Hah!

—— George z Polski

Odpowiada na wszystko, co wie i pomaga mi ze wszystkim, co może zrobić, gdy jestem pełen zamieszania.

—— Pavel z Holandii

Podczas śledzenia zamówienia, troszczy się o moją paczkę bardziej niż ja. Oboje nie dbamy o małe zyski i straty.

—— Robson z Brazylii

Dobra dzięki za odpowiedź o szybkości i świetną obsługę klienta Cieszę się, że będę miał dobre relacje biznesowe z Tobą i Twoją firmą

—— Mikołaj z Rosji

Im Online Czat teraz

GW-501516 SARMs Proszek Cardarine Tablet Składnik Pharmaceutical GW1516 Związek

Chiny GW-501516 SARMs Proszek Cardarine Tablet Składnik Pharmaceutical GW1516 Związek dostawca
GW-501516 SARMs Proszek Cardarine Tablet Składnik Pharmaceutical GW1516 Związek dostawca GW-501516 SARMs Proszek Cardarine Tablet Składnik Pharmaceutical GW1516 Związek dostawca

Duży Obraz :  GW-501516 SARMs Proszek Cardarine Tablet Składnik Pharmaceutical GW1516 Związek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HongxiPharm
Orzecznictwo: SGS/GMP/LAB
Numer modelu: 99% Cardarine GW1516 Powder

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 gram
Cena: 1 USD. according to quantity .
Szczegóły pakowania: torba stealth / dyskretna lub foliowa do wymagań klienta. przez pocztę DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, E
Czas dostawy: 4-7 dni roboczych.
Zasady płatności: Bitcoin, Western Union, MoneyGram, T / T, paypal, gotówka
Możliwość Supply: Zapasy luzem.
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

GW-501516 SARMs Proszek Cardarine Tablet Składnik Pharmaceutical GW1516 Związek

GW-501516, Cardarine, jest unikalnym lekiem oficjalnie zaklasyfikowanym jako agonista receptora PPAR (PPAR-RA) GW501516 Dla przyrostów masy mięśniowej Lean. GW-501516 | Endurobol | Cardarine | GW1516 SARM Proszek Chiny Cena producenta Kontakt handlowy.

GW-501516 (GW1516 lub Cardarine)

CAS: 317318-70-0
Wzór cząsteczkowy: C21H18F3NO3S2
Masa cząsteczkowa: 453,5
Temperatura topnienia Cardarine: 144,2-146,1 ℃

GW-501516 znany również jako Cardarine, jest unikalnym lekiem oficjalnie zaklasyfikowanym jako agonista receptora PPAR (PPAR-RA).

Co to jest ENDUROBOL (GW-501516)?

ENDUROBOL (GW501516 lub GSK-516) jest agonistą receptora PPARδ, który był wcześniej badany pod kątem użycia leku.
ENDUROBOL jest selektywnym agonistą o wysokim powinowactwie i jest bardzo silny. Różne badania tego receptora PPAR w laboratorium wskazują, że reguluje on różne białka, których organizm używa do energii.
ENDUROBOL może pomóc w zmniejszeniu, a nawet odwróceniu różnych problemów u mężczyzn otyłych lub mających objawy przedcukrzycowe z powodu problemów z ich metabolizmem.
Zastosowanie GW-501516 jest realne leczenie w celu zmniejszenia otyłości i różnych warunków, które są z tym związane.

Cardarine GW-501516 Recenzja:

Wszyscy wiemy teraz, że GW-501516 jest znany jako ostateczny wzmacniacz i ostateczny wzmacniacz wytrzymałości. Jest używany przez nawet najbardziej elitarnych sportowców i byłbyś zaskoczony ilością energii, którą może ci dać. Daje ci to szansę na cięższą próbę, gdy idziesz na siłownię, a nawet możesz pracować nad zwiększeniem intensywności ćwiczeń. Możesz przejść całą drogę przez płaskowyże, jak nigdy dotąd, a to jest świetny sposób, aby upewnić się, że robisz wszystko, co możesz, aby uzyskać pożądane rezultaty. Przekonasz się również, że GW-501516 może zapewnić Ci niższy czas regeneracji, a tłuszcz naprawdę się rozpuści. Jest niekataboliczny, a to oznacza, że ​​zachowasz wszystkie swoje zyski później. Możesz uzyskać szczupłe wyniki po pierwszych dawkach i zawsze zapewni Ci to najczystszą energię. Innymi słowy, nie pobudzi cię to, abyś nie czuł się niespokojny po tym i nie zawiedziesz się. Możesz to uruchomić przez 12 tygodni, a uzyskasz lepsze i lepsze wyniki w miarę upływu czasu. Kolejną wielką korzyścią jest to, że możesz zestawić to z niemal wszystkim, a także jest niesamowicie wszechstronny. Możesz go używać podczas cięcia i łączenia i pomoże Ci to przyspieszyć wyniki niezależnie od tego, co robisz. Oczywiście ważne jest również, aby wiedzieć, że nie zapewni to również wysokiego poziomu toksyczności ani tłumienia. Nie będziesz musiał uruchamiać PCT, a to tylko niektóre z powodów, dla których wiele osób nadal bierze to za wszystko, czego potrzebują.

Zalety Cardarine GW-501516:

1. GW 501516 to „najlepszy wzmacniacz wytrzymałości” - jest używany przez elitarnych sportowców i zawodników z jakiegoś powodu.

2. Daje szalony poziom energii - dzięki czemu możesz wcisnąć mocniej na siłowni, zwiększyć swoją intensywność i przebić się przez płaskowyże, jak nigdy dotąd.

3. Zapewnia jedną z najczystszych energii. To nie jest środek pobudzający, więc nie rozbijesz się ani nie poczujesz niepokoju.

4. Możliwość uruchamiania przez 12 tygodni. Uzyskasz lepsze i lepsze wyniki, im dłużej je zabierzesz.

5. Zmniejsza czas odzyskiwania - co oznacza, że ​​możesz podnosić prawie codziennie podczas przyjmowania GW.

6. Szybko stopi się tłuszcz, ale nie jest KATABOLICZNY. Oznacza to, że zachowasz wszystkie zyski, gdy będziesz szczuplejszy.

7. Daje ogólne poczucie zdrowia i dobrego samopoczucia. Poczujesz się niesamowicie, gdy jesteś na tym.

8. Nie zgłoszono żadnych skutków ubocznych, toksyczności wątroby ani supresji. Nie ma też potrzeby PCT.

9. Otrzymasz natychmiastowe, zauważalne rezultaty: dosłownie przy pierwszej dawce.

10. Jest wszechstronny - można go zestawiać praktycznie z każdym.

11. Może być używany podczas cięcia lub łączenia. Cardarine przyspieszy Twoje wyniki bez względu na to, co zrobisz.

12. Cardarine, zwany możliwym lekiem na otyłość, pozwala schudnąć, wykorzystując zapasy tłuszczu zamiast energii, a nie węglowodanów.

Cardarine GW-501516 do kulturystyki:
Kiedy spojrzysz na GW-501516 i jego wpływ na włókna mięśniowe, zauważysz, że zwiększa on gen PPAR. Co więcej, zwiększa to powolne skurcze włókien mięśniowych, a to może pomóc nawet w przypadku włókien mięśniowych. Przekonasz się, że twoje mięśnie zwiększają zużycie tlenu, a także mogą pracować, pomagając Ci również w wytrzymałości. Zwiększona wytrzymałość była szczególnie widoczna w przypadku myszy laboratoryjnych, co pokazuje, że istnieje wiele dowodów dotyczących GW-501516. Może również zwiększyć wytrzymałość mięśniową, a także pracować z tobą, aby mieć pewność, że uzyskasz również najlepszy czas regeneracji, dzięki czemu nie będziesz miał żadnych problemów. Kiedy szczury były testowane, udało im się schudnąć, mimo że miały dietę o bardzo wysokiej zawartości tłuszczu, co pokazuje, że może to pomóc w zapobieganiu otyłości, a nawet pomóc w kontrolowaniu wagi niezależnie od tego, ile jesz i ile zużywasz pod względem tłuszczu.

Cardarine GW-501516 do utraty tłuszczu :
Główną zaletą GW-501516 jest oczywiście to, że pomaga organizmowi pozbyć się niepożądanych substancji chemicznych, które może mieć. Może pomóc w usunięciu niechcianych tkanek, a nawet pomóc Ci stać się tym, kim zawsze chciałeś być. Kiedy przyjrzysz się funkcjom agonistycznym i temu, jak się różnią, odkryjesz, że ma on prozapalne markery w tkance tłuszczowej. Ponadto pomaga również zmniejszyć geny działające w lipogenezie. Oznacza to, że organizm jest w stanie blokować tworzenie różnych kwasów tłuszczowych, a nawet łańcuchów, a zatem jest przechowywany jako tłuszcz. GW-501516 pomaga organizmowi przejść przez tryb głodu, więc wykorzystuje tłuszcz w taki sam sposób, jak w tym przypadku. W ciągu 20 lat, kiedy to było aktywne, odkryjesz, że marnotrawstwo mięśni jest niezwykle rzadkie i jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których większość ludzi nadal używa GW-501516 jako swojego suplementu numer jeden.

Cardarine GW-501516 Poradnik dawkowania:

Podczas przyjmowania GW-501516 bardzo ważne jest, aby przyjąć odpowiednią dawkę i we właściwym czasie. Oczywiście, jeśli bierzesz od 10 mg do 20 mg dziennie, jest to świetny sposób, aby zacząć widzieć wyniki, a głównym powodem jest to, że 10 mg jest skierowane do tych, którzy chcą uzyskać wyższy poziom wytrzymałości, a jeśli tak, to zwiększ dawkę, a na pewno uzyskasz lepsze wyniki pod względem utraty tłuszczu. Jeśli przyjrzysz się badaniu myszy laboratoryjnych, będziesz brać je na 45 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń, więc masz dużo czasu, aby produkt zadziałał. GW-501516 poddano również dwuletniemu badaniu, co pokazało, że nie było wzrostu, a nawet spadków pod względem efektów stagnacji. Wiele osób może uruchomić GW-501516 w sumie 12 lub 14 tygodni, a oni potrzebują tylko 4 tygodniowej przerwy, zanim pójdą i zaczną go ponownie przyjmować. Oczywiście możesz uruchomić to z cyklem SARM, ponieważ gdy to zrobisz, wiesz, że możesz uzyskać najlepsze wyniki z treningu. Pod koniec dnia GW-501516 miał być używany przez długi okres czasu, a to sprawia, że ​​jest on idealny do użycia w czasie, którego potrzebujesz. Oczywiście okres półtrwania wynosi od 16 do 24 godzin, a jeśli przyjmujesz wyższą dawkę, powinieneś zażywać 10 mg co 10 godzin. Nie musisz uruchamiać PCT, gdy jesteś na tym, ale zaleca się przyjmowanie GW-501516 obok PCT, jeśli wiesz, że używasz produktów anabolicznych o wysokim poziomie toksyczności.

Cardarine Powder, Cardarine SARM Powder, Cardarine Solution, Cardarine Tablets, Cardarine UK, Cardarine USA, Cardarine Cena hurtowa, SARMy luzem Proszek, SARMY Bitcoin

Szczegóły kontaktu
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)