Kup sterydowy proszek SARM od sarmsteroidpowder.com , proszek sterydowy, dostawca peptydów, producent proszku SARMs

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySurowy proszek SARM

SR9009 SARM Surowy proszek Tabletka stenaboliczna Składnik Źródło farmaceutyczne

Orzecznictwo
dobra jakość Hormon wzrostu peptydu na sprzedaż
Opinie klientów
Wierzę w ciebie i doceniam ofertę prezentu. Jesteś moim przyjacielem i zaufanym dostawcą, więc oto moje następne zamówienie.

—— Sammy z USA

Chciałbym Cię odwiedzić i zobaczyć Twoją ojczyznę, a także to, w jaki sposób prowadzisz rzeczy tak dobrze i dostarczasz tak niesamowity produkt.

—— Rabey z Wielkiej Brytanii

Po nawiązaniu kontaktu z facetem przez kilka miesięcy czuję, że jest równie uczciwy jak ja. Hah!

—— George z Polski

Odpowiada na wszystko, co wie i pomaga mi ze wszystkim, co może zrobić, gdy jestem pełen zamieszania.

—— Pavel z Holandii

Podczas śledzenia zamówienia, troszczy się o moją paczkę bardziej niż ja. Oboje nie dbamy o małe zyski i straty.

—— Robson z Brazylii

Dobra dzięki za odpowiedź o szybkości i świetną obsługę klienta Cieszę się, że będę miał dobre relacje biznesowe z Tobą i Twoją firmą

—— Mikołaj z Rosji

Im Online Czat teraz

SR9009 SARM Surowy proszek Tabletka stenaboliczna Składnik Źródło farmaceutyczne

Chiny SR9009 SARM Surowy proszek Tabletka stenaboliczna Składnik Źródło farmaceutyczne dostawca

Duży Obraz :  SR9009 SARM Surowy proszek Tabletka stenaboliczna Składnik Źródło farmaceutyczne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HongxiPharm
Orzecznictwo: SGS/GMP/LAB
Numer modelu: 99% SR9009 Proszek

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 gram
Cena: 1 USD. according to quantity .
Szczegóły pakowania: torba stealth / dyskretna lub foliowa do wymagań klienta. przez pocztę DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, E
Czas dostawy: 4-7 dni roboczych.
Zasady płatności: Bitcoin, Western Union, MoneyGram, T / T, paypal, gotówka
Możliwość Supply: Zapasy luzem.
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

SR9009 SARM Surowy proszek Tabletka stenaboliczna Składnik Źródło farmaceutyczne

Gdzie kupić proszek SARM? Możesz kupić najwyższej jakości proszek SR9009 SARM z Chin tutaj, czystość 98% Min. Analiza HPLC minęła. Akceptowane bitcoiny. SR9009 jest nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu etylowym, nowe popularne niesteroidowe suplementy kulturystyczne.

SR9009 Stenaboliczne podstawowe dane chemiczne

CAS: 1379686-30-2
Wzór cząsteczkowy: C20H24ClN3O4S
Masa cząsteczkowa: 437,94026
Kategorie produktów: SARM (selektywny modulator receptora androgenowego)
SR9009 Temperatura topnienia: 80-81 ° C
SR9009 Wygląd: biały proszek
SR9009 nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu etylowym.

SR9009 Korzyści

  1. Wspomaga gojenie więzadeł, ścięgien, kości oraz starych urazów
  2. Stymuluje luźną skórę, aby ją zacisnąć
  3. Wspomaga beztłuszczową masę mięśniową
  4. Zwiększa utlenianie tłuszczu

SR9009: Lek, który może spowodować poważny przełom w fitness

Lek został opracowany przez profesora Thomasa Burrisa, który odkrył, że jest w stanie zmniejszyć otyłość w modelach zwierzęcych, zwłaszcza myszy. SR9009, który jest łatwym do dozowania doustnym związkiem, może zwiększyć poziom aktywności metabolicznej mięśni szkieletowych myszy. Leczone myszy stały się szczupłe, rozwinęły większe mięśnie i miały 50% wzrost zdolności biegowych, co imituje efekty ćwiczeń aerobowych. SR9009 wiąże się z Rev-erbα (jedną z naturalnych cząsteczek organizmu), która wpływa na metabolizm lipidów i glukozy w wątrobie, tworzenie komórek magazynujących tłuszcz i reakcję makrofagów (komórek, które eliminują obumierające lub martwe komórki) podczas zapalenia.

SR9009 do kulturystyki

Nie musisz uświadamiać sobie, że SR9009 ma do zaoferowania potencjał, a jeśli chcesz zostać sportowcem, wystarczy spojrzeć na niesamowitą wytrzymałość, siłę i utratę tłuszczu, które ma do zaoferowania. Przekonasz się również, że możesz skorzystać z hipertrofii, a także możesz poprawić poziom cholesterolu. Poza tym możesz odnieść korzyści w postaci poziomu cukru we krwi, a także możesz mieć wyższy poziom metabolizmu. Z tego powodu wiesz, że możesz mieć wyniki podobne do GW. Oczywiście może to być związane z dodatkowymi korzyściami, a nawet może się okazać, że działa dobrze, gdy jest układany w stosy, a nawet gdy jest sam. Jeśli starasz się uzyskać pożądane wyniki, możesz z łatwością to wykorzystać i zobaczyć wyniki z pierwszej ręki. Oczywiście, jeśli dodasz to do innych cykli SARM, nie będziesz miał żadnych problemów, a nawet uzyskasz imponujące wyniki, gdy zabierzesz je z Cardarine lub SR9009. Kiedy bierzesz SR9009, możesz zrobić więcej treningu, podnieść więcej, stracić tłuszcz i wzmocnić mięśnie. Poziom cholesterolu jest bardzo ważny, gdy używasz SR, a szczególnie w przypadku przyjmowania produktów takich jak Anavar, a nawet Trenbolon.

SR9009 Recenzje dawkowania:

Najlepszą dawką dla SR9009 jest zakres od 20 mg do 30 mg każdego dnia. Jest to jedna wada, a to wszystko dlatego, że masz bardzo krótki okres półtrwania. Jeśli chcesz uzyskać najlepszą równowagę w ciele, musisz ją rozłożyć na cały dzień. Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, musisz je przyjmować co 2 lub co 4 godziny, ale zależy to od potrzebnej dawki. Na przykład, gdy przyjrzysz się dawce i wynosi ona 30 mg, możesz zażywać 10 mg co 4 godziny. Nie ma znaczenia, jak go spakujesz, ale ważne jest, aby upewnić się, że robisz wszystko, co możesz, aby go spakować zgodnie z wymaganiami, w przeciwnym razie skończy się to zbyt dużym obciążeniem, a produkt skończy się skończyć zanim twoje ciało naprawdę zdąży użyć go tak, jak powinno.

Wyniki SR9009:
SR9009 może pomóc Ci stać się szczuplejszym, a także może pomóc Ci dłużej, gdy ćwiczysz cardio. Nie skończysz tak szybko, a także odkryjesz, że może również zwiększyć VO2 max. To da ci szansę na zwiększenie ogólnej wytrzymałości, a także byłbyś zaskoczony, jak łatwo możesz nie tylko uzyskać pożądane wyniki, ale także pomóc schudnąć. SR9009 może być używany, jeśli masz nadwagę i chciałbyś pozbyć się kilogramów, a może być również używany, jeśli jesteś sportowcem i chcesz uzyskać najlepszy kształt swojego życia. Możesz również użyć SR9009, jeśli chcesz zwiększyć swój zespół metaboliczny lub jeśli masz cukrzycę typu 2 i chcesz pomóc w tym stanie w ogóle.

SR9009 SARM Powder, SR9009 Powder China, SR9009 Korzyści, SR9009 Kulturystyka, SR9009 Recenzje, SR9009 Hurtownie, SR9009 Cena masowa

Szczegóły kontaktu
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)