Kup sterydowy proszek SARM od sarmsteroidpowder.com , proszek sterydowy, dostawca peptydów, producent proszku SARMs

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBoldenone Equipoise Steroid

Wysoka czystość Boldenone Equipoise Steroid CAS 13103-34-9 Boldenon Undecylenate

Orzecznictwo
dobra jakość Hormon wzrostu peptydu na sprzedaż
Opinie klientów
Wierzę w ciebie i doceniam ofertę prezentu. Jesteś moim przyjacielem i zaufanym dostawcą, więc oto moje następne zamówienie.

—— Sammy z USA

Chciałbym Cię odwiedzić i zobaczyć Twoją ojczyznę, a także to, w jaki sposób prowadzisz rzeczy tak dobrze i dostarczasz tak niesamowity produkt.

—— Rabey z Wielkiej Brytanii

Po nawiązaniu kontaktu z facetem przez kilka miesięcy czuję, że jest równie uczciwy jak ja. Hah!

—— George z Polski

Odpowiada na wszystko, co wie i pomaga mi ze wszystkim, co może zrobić, gdy jestem pełen zamieszania.

—— Pavel z Holandii

Podczas śledzenia zamówienia, troszczy się o moją paczkę bardziej niż ja. Oboje nie dbamy o małe zyski i straty.

—— Robson z Brazylii

Dobra dzięki za odpowiedź o szybkości i świetną obsługę klienta Cieszę się, że będę miał dobre relacje biznesowe z Tobą i Twoją firmą

—— Mikołaj z Rosji

Im Online Czat teraz

Wysoka czystość Boldenone Equipoise Steroid CAS 13103-34-9 Boldenon Undecylenate

Chiny Wysoka czystość Boldenone Equipoise Steroid CAS 13103-34-9 Boldenon Undecylenate dostawca
Wysoka czystość Boldenone Equipoise Steroid CAS 13103-34-9 Boldenon Undecylenate dostawca Wysoka czystość Boldenone Equipoise Steroid CAS 13103-34-9 Boldenon Undecylenate dostawca

Duży Obraz :  Wysoka czystość Boldenone Equipoise Steroid CAS 13103-34-9 Boldenon Undecylenate

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HongxiPharm
Orzecznictwo: SGS/GMP/LAB
Numer modelu: 99% undekylenian boldenonu

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: 1 USD. according to quantity .
Szczegóły pakowania: torba stealth / dyskretna lub foliowa do wymagań klienta. przez pocztę DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, E
Czas dostawy: 4-7 dni roboczych.
Zasady płatności: Bitcoin, Western Union, MoneyGram, T / T, paypal, gotówka
Możliwość Supply: Zapasy luzem.
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: 13103-34-9 Wzór cząsteczkowy: C30H44O3
Masa cząsteczkowa: 452.67 Testy: 98,19%
Standardy jakości: USP28 Wygląd: Nieznacznie żółta oleista ciecz

Boldenon Undecylenate (Equipoise) Raws Cyklu cięcia Steroid na sprzedaż

Undecylenate Boldenone (Equipoise, EQ Steroid) Podstawowe dane chemiczne

Nr CAS: 13103-34-9
Wzór cząsteczkowy: C30H44O3
Masa cząsteczkowa: 452,67
Testy: 98,19%
Standardy jakości: USP28
Wygląd: Lekko żółty oleisty płyn (w temperaturze pokojowej)

Czym jest Boldenone Undecylenate (Equipoise)?

Boldenon undecylenate (nazwy marek Boldane, Equipoise, Parenabol, Vebonol, inne) lub boldenon undekenian, znany również jako Δ1-testosteron 17β-undec-10-enoat, 1-dehydrotestosteron 17β-undec-10-enoat lub androsta-1, 17-undec-10-enonian 4-dien-17β-ol-3-onu, jest syntetycznym, wstrzykiwanym steroidem anaboliczno-androgennym (AAS) i estrem androgenowym. Jest to długo działający ester boldenonu, który sam w sobie jest naturalnie występującym androgenem (występującym w gruczole zapachowym Ilybius fenestratus) i odwodornionym analogiem testosteronu.

Zastosowanie kulturystyki undecylenianu Boldenonu:

Equipoise to bardzo wszechstronny steryd anaboliczny, który można stosować do wielu celów. Nie nazywalibyśmy tego najcenniejszym lub najsilniejszym sterydem anabolicznym wszechczasów, ale w niektórych kręgach zyskał niesłychaną słabą reputację. Wynika to po części z ogromnej ilości podróbek Equipoise na rynku. Wynika to również z tego, że wiele osób często oczekuje korzyści ze sterydów, których nie ma dostarczać. Jeśli spodziewasz się ogromnego wzrostu masy z powodu użycia tego sterydu, będziesz rozczarowany. Jednak niektórzy kojarzą jakość steroidu tylko na podstawie jego zdolności do promowania masy i nieuchronnie nadają EQ złą reputację. Masowa promocja nie jest jedynym sposobem oceny sterydów anabolicznych; niestety, ten sposób myślenia nękał wiele tablic informacyjnych sterydów przez dość długi czas i znacznie uszkodził edukację sterydów anabolicznych. Equipoise może być doskonałym uzupełnieniem dobrze zaplanowanego cyklu, ale musisz zrozumieć, co może dostarczyć i jak może Ci to przynieść, aby jak najlepiej z niego korzystać.

Boldenone Undecylenate (Equipoise) Recenzje / Komentarze:

Przez dziesięciolecia przyjęto, że Equipoise był bardzo podobny do Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate). To założenie było częściowo oparte na komentarzach, które zmarły Dan Duchaine wypowiedział na temat sterydu. Jednak te dwa związki nie są w żaden sposób podobne; w rzeczywistości Duchaine odrzucił to stwierdzenie, ale początkowe oświadczenie wystarczyło, by utrzymać plotki przy życiu. Jeśli Equipoise ma coś wspólnego z innym anabolicznym hormonem steroidowym, byłby to testosteron, ale EQ, jak powszechnie wiadomo, jest wyjątkowy sam w sobie. Ważna uwaga dotycząca różnic w tych dwóch hormonach steroidowych; Nandrolon niesie silną progestynę, podczas gdy Boldenon nie ma cech progestynowych.

Cykl undecylenian boldenonu (Equipoise ) lub przegląd dawek

Skuteczna dawka (mężczyźni): 200-600 mg / tydzień
Skuteczna dawka (kobiety): 50-100 mg / tydzień
Aktywne życie: 15 dni
Czas wykrywania: do 5 miesięcy

Standardowe dawki Equipoise zwykle spadają w zakresie 200-400 mg na tydzień. Większość mężczyzn uzna, że ​​400mg jest bardzo dobrze tolerowane i generalnie minimalna ilość EQ, której będą chcieli użyć. Wiele osób uzna, że ​​600 mg tygodniowo jest wyjątkowo dobrze tolerowane, a działania niepożądane są niezwykle łatwe do opanowania. Jednak takie dawki zwiększą potencjał estrogenowy. Ze względu na długą aktywność steroidu większość mężczyzn może łatwo sobie poradzić z jednym wstrzyknięciem na tydzień, ale podział tygodniowej dawki na 2-3 mniejsze zastrzyki zmniejszy całkowitą objętość wstrzyknięcia. Co więcej, niektórzy zgłaszali skutki uboczne, które są jeszcze łatwiejsze do kontrolowania przy mniejszym częstszym schemacie wstrzykiwania pomimo wyjątkowo długiego okresu półtrwania.

Niezależnie od całkowitej dawki, Equipoise należy stosować przez co najmniej 8 tygodni. Jest to bardzo powszechny czas użytkowania w cyklach cięcia. Wiele planów cięcia rozpocznie się od 8 tygodni Equipoise z dodatkowymi 4-8 tygodniami bez hormonu decydującego się na środki niearomatyczne. W okresie poza sezonem minimum 8 tygodni znów będzie minimalne, ale większość znajdzie 12 tygodni na znacznie bardziej efektywne. Bulking lub cięcie, znajdziesz Equipoise jako niezwykle wszechstronny steryd anaboliczny, który dobrze układa się ze wszystkimi sterydami anabolicznymi.

Do stosowania u kobiet standardową dawką jest 50 mg preparatu Equipoise na tydzień. W przypadku tej dawki można uniknąć wirylizacji, ale będzie ona silnie zależna od wrażliwości. Niektóre kobiety mogą tolerować 75-100 mg na tydzień, ale nie powinny próbować takiej dawki, dopóki nie staną się wygodne z 50 mg na tydzień. Większość kobiet znajdzie również 6-tygodniowe cykle Equipoise, aby być tak daleko, jak chcą, z okazjonalnymi 8-tygodniowymi biegami przez osoby dobrze tolerujące ten hormon.

Pięć zalet samodzielnego wykonania gotowych sterydów:
1. Oszczędzaj pieniądze : koszt to tylko 40-60% normalnych kosztów
2. Oszczędzaj czas : przygotowanie zajmuje tylko krótki czas
3. Wygodny statek : są łatwiejsze i tańsze w wysyłce niż wzmacniacze lub fiolki
4. Bezpieczniejsza dostawa : mniejsze szanse na przejęcie zamówienia przez organy celne
5. Lepiej zrekompensować : W przeciwieństwie do fiolek i wzmacniaczy, mają one pewne zasady zwrotu / zwrotu

Przewagi konkurencyjne:
1. Bogate doświadczenie: specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy są eksportowane na cały świat.
2. Świetna jakość, wysoka czystość i korzystna cena.
3. Bezpieczna i szybka dostawa: Dziesiątki różnych bezpiecznych stylów pakowania i sposobów wysyłki, 4 ~ 7 dni na przybycie, skuteczna stawka 99%.
4. Dobra obsługa posprzedażna. 24/7 online, aby rozwiązać różne problemy!

Undekylenian boldenonu, steryd undecylenianowy boldenonu, surowiec undecylenianowy boldenonu, steroid Equipoise, receptura Equipoise, dawka undecylenianu boldenonu, undecylenian undekylenowany

Szczegóły kontaktu
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)