Kup sterydowy proszek SARM od sarmsteroidpowder.com , proszek sterydowy, dostawca peptydów, producent proszku SARMs

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormon wzrostu peptydu

HGH Frag 176-191 Hormon wzrostu peptydu Spalanie tłuszczu Spalanie tłuszczu

Orzecznictwo
dobra jakość Hormon wzrostu peptydu na sprzedaż
Opinie klientów
Wierzę w ciebie i doceniam ofertę prezentu. Jesteś moim przyjacielem i zaufanym dostawcą, więc oto moje następne zamówienie.

—— Sammy z USA

Chciałbym Cię odwiedzić i zobaczyć Twoją ojczyznę, a także to, w jaki sposób prowadzisz rzeczy tak dobrze i dostarczasz tak niesamowity produkt.

—— Rabey z Wielkiej Brytanii

Po nawiązaniu kontaktu z facetem przez kilka miesięcy czuję, że jest równie uczciwy jak ja. Hah!

—— George z Polski

Odpowiada na wszystko, co wie i pomaga mi ze wszystkim, co może zrobić, gdy jestem pełen zamieszania.

—— Pavel z Holandii

Podczas śledzenia zamówienia, troszczy się o moją paczkę bardziej niż ja. Oboje nie dbamy o małe zyski i straty.

—— Robson z Brazylii

Dobra dzięki za odpowiedź o szybkości i świetną obsługę klienta Cieszę się, że będę miał dobre relacje biznesowe z Tobą i Twoją firmą

—— Mikołaj z Rosji

Im Online Czat teraz

HGH Frag 176-191 Hormon wzrostu peptydu Spalanie tłuszczu Spalanie tłuszczu

Chiny HGH Frag 176-191 Hormon wzrostu peptydu Spalanie tłuszczu Spalanie tłuszczu dostawca

Duży Obraz :  HGH Frag 176-191 Hormon wzrostu peptydu Spalanie tłuszczu Spalanie tłuszczu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HongxiPharm
Orzecznictwo: SGS/GMP/LAB
Numer modelu: HGH Frag 176-191 2 mg / fiolka

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 butelek
Cena: 1 USD. according to quantity .
Szczegóły pakowania: torba stealth / dyskretna lub foliowa do wymagań klienta. przez pocztę DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, E
Czas dostawy: 4-7 dni roboczych.
Zasady płatności: Bitcoin, Western Union, MoneyGram, T / T, paypal, gotówka
Możliwość Supply: Zapasy luzem.
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

HGH Frag 176-191 Hormony peptydowe Kulturystyka Spalacz tłuszczu Utrata masy ciała Spanie w zastrzyku

Nazwa produktu HGH Frag 176-191
Znany również jako HGH Fragment 176-191, HGH 176-191, Frag
Wygląd Liofilizowany biały proszek
Standard Farmaceutyczny
Czystość Nie niższa niż 98,00%
typ aplikacji Iniekcja
Dostarczanie formularza Liofilizowany proszek w fiolkach / czysty surowy proszek bez fiolki
Dostosowane

Utrzymany.

①. Różne kolory Flip-off Caps

②. 1 mg / fiolkę, 2 mg / fiolkę, 5 mg / fiolkę, 10 mg / fiolkę lub bez fiolek.

zamów więcej niż 1000mg, możemy zrobić 1mg * 1000 butelek, 2mg * 100 butelek, 5mg * 200 butelek, 10mg * 100 butelek do twojego zapotrzebowania.

③. Peptydy mieszają się według twojego zapotrzebowania. takie jak CJC GHRP2 Combo, CJC Ipamorelin Combo ......

Czym jest HGH Frag 176-191?

Fragment HGH (HGH Frag 176-191) jest hormonem peptydowym klasy hormonu wzrostu (GH). Konkretnie, HGH Frag 176-191 jest, jak sama nazwa wskazuje, fragmentem hormonu GH, fragmentem lub częścią hormonu GH. Ludzki hormon wzrostu (HGH), końcówka hormonu jest odcięta, a usunięty jest HGH Frag 176-191. To jest część HGH, która reprezentuje moc spalania tłuszczu. Będzie to główny i prawdopodobnie jedyny cel HGH Frag 176-191, do stosowania w utracie tłuszczu i odchudzaniu. Badania nad HGH Frag 176-191 pochodzą z lat 70-tych i na początku lat 80-tych zostały potwierdzone pod względem zdolności fragmentów do bezpośredniego oddziaływania na tkankę tłuszczową.

HGH Frag 176-191 Funkcje i cechy
Fragment HGH 176-191 jest końcem łańcucha molekularnego ludzkiego hormonu wzrostu o długości 191 aminokwasów. GH jest hormonem wytwarzanym przez przysadkę mózgową. HGH to syntetyczna wersja produkowana w laboratorium; oba składają się z tego samego łańcucha 191-aminokwasowego. GH, w szczególności podwyższony poziom dzięki zastosowaniu HGH, od dawna wiąże się z utratą tłuszczu. Są one również związane ze wzrostem siły mięśniowej, regeneracją oraz wieloma korzyściami zdrowotnymi i przeciwstarzeniowymi. W przypadku HGH Frag 176-191, koncentracja działania dotyczy tylko komórek tłuszczowych, w szczególności poprzez zwiększenie działania lipolitycznego. Jeśli chodzi o środek na utratę tłuszczu, działanie HGH Frag 176-191 nie obejmie efektu tłumienia apetytu wielu przeciw spalaczy tłuszczu lub efektów pobudzających, takich jak Clenbuterol. Osoba może uznać, że biegnie trochę cieplej (nieco), ale to powinno być o tym. Dla sportowców wyczynowych jedyny czas, w którym związek ten ma sens, to faza cięcia. To dobra opcja dla kulturystów z ograniczonym budżetem.

HGH Frag 176-191 Administracja dawką iniekcyjną:

HGH Frag 176-191 jest dostarczany w postaci liofilizowanej (suchy proszek) i jest odtwarzany przez użytkownika wodą bakteriostatyczną. Fragment zazwyczaj wstrzykuje się podskórnie, ale można go również podawać domięśniowo. Niezależnie od preferencji wstrzyknięcia, wszystkie wstrzyknięcia należy wykonywać na pusty żołądek. Wstrzyknięcie pokarmu do żołądka osłabi skuteczność związku.

HGH Frag 176-191 można podawać 1-2 razy na dobę, dwa razy dziennie, uzyskując optymalne wyniki. Jeśli raz dziennie, należy wziąć 30-60 minut przed śniadaniem. Jeśli dwa razy dziennie, drugą dawkę należy przyjąć przed snem i kilka godzin po ostatnim posiłku. 250-500mcg na dzień jest najczęściej stosowanym zakresem dawkowania, przy czym najczęściej stosuje się 500mcg. 500mcg dziennie powinno powodować znaczną utratę tłuszczu u większości osób.

HGH Frag 176-191 Przewagi konkurencyjne:
1. Bogate doświadczenie: specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy zostały wywiezione prawie na całym świecie. Tak jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Australia, Grecja, Polska, Bułgaria, Rumunia, Holandia, Szwecja, Ukraina, Łotwa, Litwa, Irlandia, Austria, Iran, Turcja, Meksyk, Tajlandia, Indie, Malezja, Singapur, inne kraje Bliskiego Wschodu, kraje europejskie, kraje amerykańskie i inne obszary.
2. Świetna jakość, wysoka czystość i korzystna cena. Dobra jakość to pierwsza podstawa naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. W ten sposób może upewnić się, że twoje zapotrzebowanie. Powitaj zamówienie próbek, MOQ tylko 10 gramów / 10 fiolek.
3. Bezpieczna i szybka dostawa: wiele różnych bezpiecznych metod pakowania, doświadczenie w wyborze ekspresu, 4 ~ 7 dni na przybycie, skuteczna stawka 99%.

4. Doświadczalny porządek i współpraca: Oprócz surowych proszków oferujemy rozwiązanie hormonalne i przepisy. Możemy Cię nauczyć lub omówić, jak zrobić rozwiązanie hormonalne na stronie. Wszelkie dyskusje i pytania są mile widziane!

HGH Frag 176-191 Pakowanie i dostawa:
1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, mamy wyrafinowaną i profesjonalną logistykę

dział, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 20 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsowania są dostarczane w ciągu 24-36 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowane informacje o śledzeniu będą dostarczane co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa posprzedażowa: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu, prosimy o kontakt z nami. 24/7 online, aby rozwiązać różne problemy!

Przewagi konkurencyjne:
1. Bogate doświadczenie: specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze związki są eksportowane na cały świat.
2. Świetna jakość, wysoka czystość i korzystna cena.
3. Bezpieczna i szybka dostawa: Dziesiątki różnych bezpiecznych stylów pakowania i sposobów wysyłki , 4 ~ 7 dni na przybycie, skuteczna stawka 99%.
4. Dobra obsługa posprzedażna. 24/7 online, aby rozwiązać różne problemy!

Oznacz słowa:

HGH Frag 176-191 Utrata masy, HGH Frag 176-191 Spalanie tłuszczu, HGH Frag 176-191 Flip-off Peptydy

Szczegóły kontaktu
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)