Kup sterydowy proszek SARM od sarmsteroidpowder.com , proszek sterydowy, dostawca peptydów, producent proszku SARMs

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyHormon wzrostu peptydu

Real Somatropin R-HGH Human Growth Hormone 191AA HGH 10iu Blue Caps Brak etykiety

Orzecznictwo
dobra jakość Hormon wzrostu peptydu na sprzedaż
Opinie klientów
Wierzę w ciebie i doceniam ofertę prezentu. Jesteś moim przyjacielem i zaufanym dostawcą, więc oto moje następne zamówienie.

—— Sammy z USA

Chciałbym Cię odwiedzić i zobaczyć Twoją ojczyznę, a także to, w jaki sposób prowadzisz rzeczy tak dobrze i dostarczasz tak niesamowity produkt.

—— Rabey z Wielkiej Brytanii

Po nawiązaniu kontaktu z facetem przez kilka miesięcy czuję, że jest równie uczciwy jak ja. Hah!

—— George z Polski

Odpowiada na wszystko, co wie i pomaga mi ze wszystkim, co może zrobić, gdy jestem pełen zamieszania.

—— Pavel z Holandii

Podczas śledzenia zamówienia, troszczy się o moją paczkę bardziej niż ja. Oboje nie dbamy o małe zyski i straty.

—— Robson z Brazylii

Dobra dzięki za odpowiedź o szybkości i świetną obsługę klienta Cieszę się, że będę miał dobre relacje biznesowe z Tobą i Twoją firmą

—— Mikołaj z Rosji

Im Online Czat teraz

Real Somatropin R-HGH Human Growth Hormone 191AA HGH 10iu Blue Caps Brak etykiety

Chiny Real Somatropin R-HGH Human Growth Hormone 191AA HGH 10iu Blue Caps Brak etykiety dostawca
Real Somatropin R-HGH Human Growth Hormone 191AA HGH 10iu Blue Caps Brak etykiety dostawca Real Somatropin R-HGH Human Growth Hormone 191AA HGH 10iu Blue Caps Brak etykiety dostawca

Duży Obraz :  Real Somatropin R-HGH Human Growth Hormone 191AA HGH 10iu Blue Caps Brak etykiety

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HongxiPharm
Orzecznictwo: SGS/GMP/LAB
Numer modelu: Somatropina / HGH 10iu / fiolka

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 butelek
Cena: 1 USD. according to quantity .
Szczegóły pakowania: torba stealth / dyskretna lub foliowa do wymagań klienta. przez pocztę DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS, E
Czas dostawy: 4-7 dni roboczych.
Zasady płatności: Bitcoin, Western Union, MoneyGram, T / T, paypal, gotówka
Możliwość Supply: Zapasy luzem.
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

Somatropina (ludzki hormon wzrostu) R-HGH

Nazwa produktu Somatropina
Znany również jako 191AA HGH, ludzki hormon wzrostu , R-HGH
Wygląd Sterylny filtrowany biały liofilizowany proszek (liofilizowany)
Standard Zastosowanie farmaceutyczne / badawcze
Uszczelka 10iu / butelka, niebieskie / złote czapki
Dostarczanie formularza Liofilizowany proszek w fiolkach

Somatropina jest dowolną formą syntetycznie wytworzonego ludzkiego hormonu wzrostu (HGH). Syntetyczny HGH jest po prostu ludzką wersją naturalnie produkowanego hormonu wzrostu (GH) przez ludzkie ciało. Jest to jeden z najcenniejszych i najważniejszych hormonów wytwarzanych przez nasz organizm i jest prawdopodobnie najbardziej poszukiwanym hormonem syntetycznym na rynku.

Ważna uwaga: Somatropina (HGH) nie jest sterydem anabolicznym. W doniesieniach prasowych jest również nazywany sterydem anabolicznym, ale nie jest sterydem anabolicznym w jakimkolwiek kształcie i formie.

Funkcje i cechy somatropiny

HGH jest hormonem opartym na białku, wytwarzanym przez przysadkę mózgową. Jest to hormon wytwarzany przez wszystkich ludzi bez względu na płeć lub wiek, chociaż w bardzo małych ilościach w wieku dorosłym. Jest to hormon, który wpływa na całe ludzkie ciało i ma zasadnicze znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia, zdrowia i funkcjonowania. Somatropina jest po prostu syntetyczną wersją tego naturalnie produkowanego hormonu.

Somatropina (HGH) działa wysyłając sygnał do komórek w naszych mięśniach, kościach i tkance tłuszczowej. Ten sygnał wspomaga wzrost mięśni i wpływa na utratę tłuszczu. Funkcje hormonu zwiększają również glukoneogenezę i sprzyjają oporności na insulinę, zapewniając w ten sposób zmniejszoną wrażliwość na insulinę. Wszystko to powoduje wzrost szybkości utraty tłuszczu.

Na rynku jest wiele form Somatropiny, lub powinniśmy powiedzieć „przypuszczalnie” Somatropina. Istnieje wiele wariantów i fragmentów, ale nie są one somatropiną. Tylko sekwencja aminokwasów 191, która jest identyczna z naturalnie wytwarzanym GH, może być znakowana prawdziwą Somatropiną. Każda zmiana, nawet jeśli jest skuteczna, nie jest Somatropiną.

Ważna uwaga: Somatropina wpływa nie tylko na mięśnie i tłuszcz, ale także wpływa na kości i narządy oraz prawie wszystkie obszary ludzkiego ciała.

Wpływ Somatropiny

Skutki Somatropiny obejmują szeroki zakres obszarów i mogą prowadzić do dramatycznej poprawy całego ludzkiego ciała. Jest to związek, który jest najczęściej stosowany w leczeniu karłowatości przysadki lub niedoboru GH u dorosłych w warunkach medycznych, co może wystąpić z wielu powodów. Stosuje się go także w leczeniu HIV i AIDS, ofiar poparzeń, zespołu krótkiego jelita i zespołu Pradera-Williego. Jednak w ostatnich latach najczęstszym powodem stosowania (medycznie) stało się zapobieganie starzeniu się. Stosowanie przeciw starzeniu jest powszechne na całym świecie, ale znacznie bardziej powszechne poza Stanami Zjednoczonymi. Lek jest bardzo drogi (w USA jest bardzo drogi), a przepisy prawne wciąż utrudniają stosowanie środków przeciwstarzeniowych w USA

Dla sportowca Somatropina jest wysoce korzystnym związkiem, choć nie jest powszechnie stosowanym pojedynczo. Przy stosowaniu osobno podstawową korzyścią jest anti-aging i większość sportowców szuka znacznie więcej. Jest to hormon anaboliczny, ale nie jest dobrze znany z promowania znacznego wzrostu. Jednak w połączeniu ze sterydami anabolicznymi wyniki mogą być niesamowite. Somatropina i sterydy anaboliczne wydają się bardzo dobrze ze sobą współpracować. Możesz przyjmować sam steroid, a następnie przyjmować go z Somatropiną w tej samej dawce, a cykl obejmujący Somatropinę zawsze przyniesie lepsze wyniki.

Jedną z najlepszych cech Somatropiny dla sportowca jest jego zdolność do promowania powrotu do zdrowia. Odzyskiwanie jest wtedy, gdy postęp jest osiągnięty i bez niego nie dokonuje się żaden postęp. Im więcej możemy poprawić proces odzyskiwania, tym większy może być nasz postęp. Może to sprawić, że sam i bez innych hormonów będzie bardzo cenny, ale są rzeczy, które należy zrozumieć. Potrzeba miesięcy i miesięcy, aby tego typu korzyści stały się naprawdę korzystne. Nie możesz przyjmować Somatropiny przez kilka tygodni i oczekiwać korzyści. A jeśli odzyskiwanie jest jedyną korzyścią, jaką po tobie oczekujesz (naprawdę cenną), ponieważ nie jest tak „wizualna” jak masa i siła, niektórzy stają się sfrustrowani zbyt szybko.

Innym ważnym efektem Somatropiny jest jej wpływ na metabolizm. Dla kulturysty jest to niezwykle ważne. Wykorzystanie Somatropiny poza sezonem pozwoli uzyskać mniej tłuszczu w okresie wzrostu. Staje się jeszcze bardziej cenny podczas cyklu cięcia przeznaczonego do przygotowań do zawodów, ponieważ jednostka będzie spalać tłuszcz w znacznie większym tempie, zachowa znacznie więcej tkanki mięśniowej i chroni przed urazami, które występują w znacznie większych częstotliwościach podczas tego okresu treningu.

Na tym kończą się korzystne efekty Somatropiny. HGH jest bezpośrednio zaangażowany i związany z innym silnie produkowanym hormonem, insulinopodobnym czynnikiem wzrostu-1 (IGF-1). Jest to kolejny hormon, który wpływa na prawie każdą komórkę ludzkiego ciała, jest niezbędny do regeneracji i funkcjonowania organizmu. Zwiększenie poziomu HGH zwiększy poziom IGF-1 w organizmie.

Ważna uwaga: IGF-1 może być antagonistą dla działania HGH. Może to spowodować, że stosowanie egzogennego IGF-1 będzie szkodliwe dla osobnika, który w niektórych przypadkach uzupełnia suplementację egzogennym GH.

Ogólnie rzecz biorąc, nie trudno zrozumieć, dlaczego Somatropina często nazywana jest „fontanną młodości”. Nie jest to coś, co zapobiegnie starzeniu się, ale z pewnością spowolni efekty. Niemożliwe jest, aby jakikolwiek dorosły nie korzystał z Somatropiny. Niezależnie od tego, czy chodzi o lekkoatletykę, kulturystykę, czy przeciwstarzeniową oraz czy to mężczyzna, czy kobieta, efekty Somatropiny obejmują:

Zmniejszona ilość tkanki tłuszczowej

· Zwiększona zdolność do utrzymania prawidłowego poziomu tkanki tłuszczowej

Mocniejsza budowa ciała

Zwiększona szybkość metabolizmu

Zwiększone poczucie dobrego samopoczucia

Zdrowsza skóra

Ulepszone wzory spania

Zwiększona siła kości

Zwiększona energia

Zwiększona siła połączenia

Zwiększony wzrost tkanki chudej

Zwiększona szybkość regeneracji fizycznej

Zwiększona siła ścięgna

Jest to tylko wskazówka, jeśli góra lodowa, jeśli chodzi o Somatropinę, może zapewnić nawet więcej niż pokazuje powyższa lista. Jednak powyższa lista powinna dać bardzo dobry obraz tego, jak cenny jest ten hormon.

Skutki uboczne Somatropiny

Somatropina jest jednym z najbardziej przyjaznych hormonów, z których każdy może korzystać. Możliwe są skutki uboczne stosowania somatropiny, ale nie są one powszechne. Skutki uboczne somatropiny są najczęściej związane z dawką, co oznacza, że ​​zbyt wiele może prowadzić do większego prawdopodobieństwa negatywnych skutków. Kiedy jednostka zaczyna stosować Somatropinę, może to być również czas, kiedy pojawiają się drobne skutki uboczne, ale normalnie zanikają, gdy organizm się dostosowuje.

Najczęstszym skutkiem ubocznym somatropiny jest zatrzymywanie wody. Najczęściej występuje w kostkach i nadgarstkach. To zwykle ustępuje po przyzwyczajeniu ciała, ale może być problematyczne w przypadku wysokich dawek. Bóle głowy i dyskomfort stawów mogą być dość powszechne, ale większość użytkowników nie powinna mieć długotrwałego problemu z prawidłowym użyciem. Chociaż rzadkie, objawy grypopodobne są możliwe na wczesnych etapach stosowania somatropiny.

Działania niepożądane Somatropiny mogą również obejmować zespół cieśni nadgarstka, gdy zatrzymanie wody jest ciężkie. Jest to najczęściej spotykane w przypadku dawek zwiększających wydajność. Możliwy jest również niedobór w produkcji tarczycy, szczególnie w przypadku dawek na poziomie wydajności. Jeśli jest to problem, można temu zaradzić stosując Liothyronine Sodium, lepiej znany jako Cytomel (T3). Inne możliwe, ale rzadkie działania niepożądane obejmują nudności, zawroty głowy, infekcje dróg oddechowych i drętwienie skóry.

Najpoważniejsze działania niepożądane Somatropiny dotyczą nadużyć i mogą być bardzo problematyczne. Przy długotrwałym stosowaniu dużych dawek może wystąpić powiększenie rąk i stóp, linii żuchwy, a nawet organów wewnętrznych. Somatropina może i powinna być stosowana długotrwale (w nieskończoność) w celu uzyskania prawdziwej korzyści, ale powinna być odpowiedzialnie stosowana w odpowiednich dawkach, aby uniknąć tych problemów. Krótkoterminowa cukrzyca typu 2 jest również możliwa ze względu na wpływ hormonu na poziom cukru we krwi. Konieczne może być dostosowanie diety.

Ostatecznym możliwym skutkiem ubocznym somatropiny jest podrażnienie w miejscu wstrzyknięcia. Możliwe jest swędzenie lub małe grudki wokół miejsca wstrzyknięcia. Ważne są obrotowe miejsca wstrzyknięć. Niektóre obszary ciała mogą być lepsze niż inne.

Podawanie Somatropiny

Somatropina jest hormonem do wstrzykiwania i może być podawana domięśniowo (IM) lub podskórnie (SubQ). Funkcja hormonu będzie się różnić w zależności od wstrzykiwanego obszaru, ale zarówno IM, jak i SubQ mają swoje zalety:

· SubQ: Biodostępność wynosi około 75% - Okres półtrwania wynosi około 3,8 godziny

· Dostępność biologiczna IM wynosi około 63% - okres półtrwania wynosi około 4,9 godziny

Ważna uwaga: Niezależnie od rodzaju zastrzyku, IM lub SubQ wzrost produkcji IGF-1 będzie trwał dłużej niż 24 godziny.

W przypadku zastosowań medycznych dawki samców somatropiny mieszczą się w zakresie 1-3 na dzień. Czasami 4iu są przepisywane, ale nie jest to powszechne. W przypadku stosowania Somatropiny u kobiet dawki zwykle spadają w zakresie 1-2 na dzień. W niektórych przypadkach dawki mogą być nieco mniejsze niż 1iu dziennie w planach przeciwstarzeniowych.

Dawki dla sportowców mogą się znacznie różnić. 2-4iu dziennie może być niezwykle korzystne dla regeneracji i utraty tłuszczu. Nawet jeśli zostanie zastosowana w tej dawce poza sezonem, przy użyciu sterydów anabolicznych synergia będzie znacznie wyższa. Kobiety mogą otrzymywać takie same korzyści w zakresie 1-2iu dziennie.

Aby prawdziwy wzrost miał miejsce poza cyklem poza sezonem, 6-8ius jest zwykle standardem, ale musi być stosowany długoterminowo. Więcej jest używane w kręgach hardcore; dawki przekraczające 10 µl na dobę nie są rzadkością, ale znacznie zwiększają ryzyko działań niepożądanych. Samice, które pragną większej dawki anabolicznej, normalnie podają hormon w dawce 3-4 cali dziennie.

Niezależnie od dawki, Somatropina nie jest czymś, co szybko przyniesie rezultaty lub znaczące korzyści. Użytkowanie musi być długoterminowe. Najkrótszy czas, w którym hormon mógłby być korzystnie wykorzystany, to 8-12 tygodni, aby promować utratę tkanki tłuszczowej i regenerację, a 16 tygodni jest znacznie korzystniejsze. Aby uzyskać silny efekt anaboliczny, konieczne będzie sześć miesięcy stosowania. Jeśli zostanie użyty w celu przeciwdziałania starzeniu się, będzie trwał nieskończenie długo, być może przez całe życie.

Recenzje Somatropin

Jeśli chodzi o ogólne korzyści, Somatropina jest jednym z najcenniejszych hormonów, jakie kiedykolwiek otrzymasz. Może to i będzie obowiązywać niezależnie od tego, czy medycznie jest używane w celu zwiększenia wydajności. Minusem jest kwestia znalezienia produktu wysokiej jakości, a wielu nie, ale zwykle jest to spowodowane wykuwaniem niezbędnych zadań domowych.

Do celów medycznych Somatropina jest naprawdę nieoceniona. Korzyści z tego hormonu nadal rosną, ponieważ coraz więcej odkrywa się. Niestety, w USA wiele z tego jest ignorowanych, ponieważ ustawodawcy utrudnili badania pomimo już istniejących ustaleń.

Dla sportowca, a dotyczy to głównie osób używających sterydów, Somatropina czasami ma złą nazwę. Wynika to z tego, że jednostka ma zniekształcone lub niewłaściwe rozumienie hormonu, jak z niego korzystać lub co faktycznie określa korzyść. Wpływ na metabolizm i regenerację sprawia, że ​​ten hormon jest fenomenalny i warty uwzględnienia w każdym planie opartym na wynikach. Niemożliwe jest nie czerpanie z tego korzyści przy odpowiednim użyciu. Być może nawet ważniejsze, korzyści wynikające z zastosowania somatropiny są długotrwałe. Zyski osiągane przez sterydy anaboliczne są trudne do opanowania; w rzeczywistości nie da się ich utrzymać, gdy tylko zaprzestanie się używania. Nie dotyczy to Somatropiny.

Somatropina R-HGH Human Growth Hormone 191AA HGH 10iu Blue Caps Bez etykiety Niestandardowa marka

Szczegóły kontaktu
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)